Любовта се вижда в моите очи!
В моите мисли винаги си ти!
Обичам те!Обичаш ме и ти,
а любовта гори и пак гори!
Обичам те,ти всичко си за мен.
Обичам те и ето,че доиде и този ден
във който съм щастлива,
и вярвам в любовта.
Обичам те,защото ти ми даваш всичко,
и защото само ти ме караш да летя!

Няма коментари:
Публикуване на коментар